Українці в Канаді висловлюють співчуття родинам загиблих та постраждалих внаслідок тагедії в Керчі Рекомендовані

Четвер, 18 жовтня 2018 06:16 Автор  Марта Патика Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 559 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська громада Канади висловлює співчуття родинам загиблих та постраждалих внаслідок вибуху в політехнічному коледжі міста Керч у тимчасово окупованому Криму.

Про це заявив президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод.

“Конгрес українців Канади висловлює співчуття усім, хто втратив своїх коханих та друзів під час цього жахливого нападу”, – сказав Ґрод.

Він переконаний, що ця трагедія доводить, що країна-окупант не спроможна гарантувати безпеку мешканців Криму.

“Постраждалі – громадяни України, які проживають на суверенній українській території. Їх змусили мешкати під владою окупаційного режиму та зазнавати жорстоких порушень їх прав людини. Російська окупаційна влада не спроможна і не бажає гарантувати їх безпеку”, – наголосив глава української організації.

 103903986 1111

Депутат українського парламенту Ірина Геращенко висловила співчуття родинам загиблих. "Керч - це Україна.... найщиріші співчуття родинам загиблих. Постраждалим, пораненим - якнайшвидшого одуження." - написала пані Геращенко на Facebook.

"Сьогодні ми, вся Україна, сумуємо разом з керчанами і співчуваємо вам, дорогі наші", - додала пані Геращенко.

Депутат додала: "Є великий ризик, що окупаційний режим може використати цю страшну історію, яку, вірогідно, сам і спровокував, для розгортання справжнього терору на окупованому півострові."