Кримчани збирають допомогу для українських моряків, захоплених Росією

Четвер, 29 листопада 2018 09:52 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 433 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Кримчани збирають допомогу для українських моряків, захоплених Росією Пробоїна у катері "Бердянськ"

В анексованому Росією Криму зібрали близько 140 тисяч рублів, або 59 тисяч гривень, для допомоги захопленим ФСБ Росії в Керченській протоці українським військовим морякам.

Про це розповів в ефірі проекту Радіо Свобода Радіо Крим.Реалії активіст кримськотатарського національного руху Наріман Джелял.

Він зазначив, що коли стало відомо про затримання українських моряків, з'ясувалося, що їм «не дали забрати з кораблів особисті речі», і багато людей почали говорити про необхідність допомогти затриманим. Гроші перераховували на карту і передавали в руки, багато хто приносив продукти харчування, предмети особистої гігієни, речі.

Зараз збір допомоги призупинено, зазначив Джелял.

«До вечора я звернувся до всіх охочих допомогти трошки зупинитися, тому що передачі в СІЗО мають свою специфіку. Там є умови: в якій упаковці, що можна передавати, якої якості, і так далі. Тому ми сьогодні розберемося... Вже досить зібраних у Криму коштів, щоб завтра зробити перші передачі найголовнішого, необхідного, всім хлопцям, крім трьох, які перебувають у Керчі. Але вони перебувають у кращих умовах, тому що це все-таки лікарня», – пояснив Джелял.

Вже в перші хвилини, коли стало відомо, що моряків утримують у СІЗО Сімферополя, кримські татари та небайдужі кримчани почали зносити допомогу для українських моряків.