На Донбасі обмежили виїзд іноземців

П'ятниця, 30 листопада 2018 14:07 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 357 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У зв'язку з введенням військового стану на території України обмежено виїзд іноземців на тимчасово окуповано територію України.

Про це повідомляє інформаційний портал українскої діаспори "Стожари" з посиланням на повідомлення Командування об'єднаних сил:

"У зв’язку з введенням на частині території України особливого правового режиму воєнного стану законодавства України «Про правовий режим воєнного стану» за рішенням Командувача Об’єднаних сил в КПВВ встановлено особливий режим перетину лінії розмежування, який не стосується громадян України. Зокрема обмежено виїзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію України.

Право перетину лінії розмежування матимуть представники офіційних спостережних місій ООН, ОБСЄ та місії Червоного Хреста.

Щодо решти іноземних громадян рішення на пропуск до тимчасово окупованої території України буде прийматись при наявності відповідних документів про постійне проживання на окупованій території або потребу перетину лінії розмежування з гуманітарною метою (похорон, важка хвороба близьких родичів тощо).