Глави МЗС країн Балтії, Швеції і Польщі відвідають Маріуполь, щоб побачити наслідки російської агресії Рекомендовані

П'ятниця, 11 січня 2019 12:34 Автор  Марта Патика Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 617 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Глави зовнішньополітичних відомств країн Балтії, Польщі і Швеції найближчим часом відвідають Маріуполь для ознайомлення з наслідками російської агресії.

Про це повідомляє прес-служба МЗС за результатами зустрічі міністрів закордонних справ України і Литви Павла Клімкіна і Лінаса Лінкявічюса.

"10 січня 2019 року, у ході робочого візиту до Литви Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічюсом. Було обговорено низку актуальних питань як двостороннього співробітництва, так і в контексті координації спільних політико-дипломатичних зусиль з протидії триваючій російській агресії проти України. 

Окремо відзначено важливість відвідання найближчим часом, на запрошення Міністра П.Клімкіна, главами зовнішньополітичних відомств країн Балтії,  Польщі і Швеції міста Маріуполь з метою ознайомлення з фактами і наслідками російської агресії, у тому числі у контексті блокування Росією проходу суден до українських портів в Азовському морі. Міністри наголосили на необхідності збереження євроатлантичною спільнотою єдності у питанні посилення санкційного тиску на РФ як країну-агресора.

Важливим елементом зазначеної зустрічі стала урочиста передача литовській стороні в якості подарунка примірника унікального видання – «Книги добра», виданої у рамках реалізації однойменного міжнародного соціального проекту за підтримки МЗС України", - йдеться у повідомленні.