Військовополонені українські моряки скаржаться на значні проблеми зі здоров'ям Рекомендовані

П'ятниця, 01 лютого 2019 08:42 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 591 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Всі троє українських військовополонених моряків, яких напередодні перевели в РФ з лікарні в "Матросскій Тишині" до СІЗО "Лефортово", поскаржилися на проблеми зі здоров'ям.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на РосЗМІ.

Як зазначається, моряки не скаржаться на умови утримання, однак вони мають прзначні облеми зі здоров'ям. Так, 19 річний Андрій Ейдер розповів російським правозахисникам, що у нього болять ноги, і показав сліди від осколкового поранення. З його слів, один осколок залишився всередині м'язової тканини, медики вирішили його не витягати.

27-річний Василь Сорока поскаржився на болі в пораненій руці. Рана загоїлася, але рука трішки опухла і погано працюють окремі пальці. З його слів, у руці залишилося два маленьких осколки.

24-річний Андрій Артеменко теж заявив, що у нього не витягли один з осколків з руки. Моряк також зазначив, що йому потрібен офтальмолог, оскільки він отримав травму рогівки ока.

Лікарі СІЗО поки видали морякам знеболюючі і мазі, що прискорюють регенерацію тканин, а надалі нібито планують направити їх на обстеження до профільної медустанови.