Норвезька рада у справах біженців запроваджує проекти з відбудови зруйнованих осель на Донеччині Рекомендовані

Понеділок, 08 квітня 2019 12:37 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 577 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Норвезька рада у справах біженців відкриває нові польові офіси у містах Краматорськ та Курахове, щоб координувати нові проекти, які спрямовані на допомогу внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок агресії Росії на Донбасі.

Про рішення Норвезької ради у справах біженців (НРБ) розширити свою проектну діяльність у Донецькій області повідомив директор її представництва в Україні Крістофер Мейлі під час зустрічі з Послом України в Королівстві Норвегія Вячеславом Яцюком, - повідомляє Посольство України в Королівстві Норвегія.

Як зазначається, з метою координації реалізації нових проектів на Донеччині Норвезька рада у справах біженців відкриває нові польові офісі у містах Краматорськ та Курахове.

Посол України в Норвегії висловив вдячність за останні рішення щодо активізації діяльності НРБ у Донецькій області. Вячеслав Яцюк наголосив на першочерговій затребуваності проектів, що спрямовані на розв’язання конкретних проблем внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок агресії Росії на Донбасі. У цьому контексті окрема увага під час зустрічі була приділена обговоренню проектів НРБ щодо ремонту зруйнованого або пошкодженого житла, розвитку громадської інфраструктури, підтримки молодіжного підприємництва серед молоді Донецької та Луганської областей.

Як наголосив український дипломат, завдяки своїм проектам, що мають практичну спрямованість, Норвезька рада у справах біженців вже робить відчутний внесок у реалізацію ініціативи України щодо міжнародного патронату на відбудовою Донбасу.

Під час зустрічі було підтверджено, що гострота гуманітарних наслідків триваючої агресії Росії вимагає продовження тісної взаємодії між Урядом України та міжнародними гуманітарними організаціями, у першу чергу, з метою ефективного вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб та інших постраждалих мешканців Донецької та Луганської областей.

Довідково: Норвезька рада у справах біженців є неурядовою гуманітарною організацією зі штаб-квартирою у місті Осло. Починаючи з 2014 року НРБ здійснює проектну діяльність в Україні, спрямовану на сприяння розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та інших громадян, які постраждали внаслідок агресії Росії проти України. До останнього часу реалізація програм НРБ «Інформування, консультування і правова допомога», «Житло і предмети побуту», «Продовольча безпека та життєзабезпечення» географічно була зосереджена в основному на території Луганської області та в окремих північних районах Донецької області. Проекти НРБ в Україні здійснюються за фінансової підтримки урядів Норвегії, США, Швеції, Європейського Союзу (ECHO та EIDHR), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR).