Московські "заробітчани" намагалися зірвати показ «Міфу» в Афінах Рекомендовані

Вівторок, 16 квітня 2019 08:16 Автор  Марта Патика Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 650 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Під стінами кінотеатру де мав відбутися показ МІФу збіглися московські "заробітчани" з антифашистськими вигуками і погрозами спалити кінотеатр.

Про це повідомив співрежисер стрічки Іван Ясній на своїй сторінці у Facebook.

«Василь Сліпак продовжує боротися. Цього разу в Афінах, тут з давніх-давен вшановували воїна. Під стінами кінотеатру, де мав відбутися показ «Міфу», збіглися московські "заробітчани" з антифашистськими вигуками і погрозами спалити кінотеатр», - зазначив Іван Ясній.

За його словами, на передодні показу, власникам кінотеатру не одноразово надсилали погрози помститися в разі показу фільму.

«Боячись наслідків директор кінотеатру відмовлявся від події, але цього разу "МІФ" переміг. Довкола було добряче організована охорона з поліції, спецназу і охорони послів (в тому числі і посла США) що прибули подивитися фільм. Дуже приємно за українську службу безпеки, без них я так зрозумів, цієї охорони не було би. Фільм пройшов успішно і спокійно, а борці "за мір" забралися, як тільки фільм розпочався, провокаціям не було сил. В історії показу фільму МІФ таке відбулося вперше і навіть не міг собі припустити, що це може бути в Греції. Боротьба триває», - написав співрежисер стрічки Іван Ясній.

1555341017 449

Іван Ясній — відомим українським кінодокументаліст, продюсер, оператор, автор низки популярних телевізійних проектів, режисер стрічок «Війна за свій рахунок», «Добровольці Божої чоти», «Міф».

«Міф» — український документальний фільм 2018 року, який зняли режисери Леонід Кантер та Іван Ясній. Стрічка розповідє про життя українця Василя Сліпака, Героя України, кавалера орденів «За мужність» І ст. та «Золота Зірка», всесвітньо відомого оперного співака, соліста Паризької національної опери, який покинув велику сцену, аби стати воїном і віддав життя, захищаючи Україну під час російсько-української війни на сході України.