У Відні презентували фільм про анексію Криму "Крим. Оточені зрадою" Рекомендовані

Понеділок, 03 червня 2019 10:58 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 704 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У столиці Австрії Відні відбулася презентація документальної стрічки військового журналіста Віктора Грома “Крим. Оточені зрадою“.

Міжнародна спільнота побачила документальний фільм військового кореспондента Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України Віктора Грома «Крим. Оточені зрадою». Прем’єрний показ побачили військові радники та аташе Канади, Швеції, Туреччини, Грузії, Литви, Ірану, Угорщини, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Австрії, Болгарії, Естонії.

Крім цього, захід відвідали представники української діаспори, кримські татари і духовенство.

“Крим. Оточені зрадою” – це попередження для Європи і для всіх. Якщо не реагувати на подібні виклики, які нам створила Росія, то може настати момент, коли ви станете на своїй землі чужинцями. Тому підтримуйте Україну, яка зараз блокує наступ Росії”, – сказав військовий аташе з питань оборони в Республіці Австрія Андрій Ткачук.

Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Австрії Олександр Щерба відвідав показ та високо оцінив фільм і сказав, що такі стрічки не можливо дивитися без емоцій.

Презентація відбувалася у відомій на весь світ Дипломатичній академії Відня. Це свідчить про підтримку України на міжнародному рівні.

 

 

Окрім презентації фільму на заході продемонстрували фотокниги Міністерства оборони України "Війна без коментарів" та "Світ, який ми захищаємо". Вікторія Кушнір розповіла присутнім про те, що ці книги важливі тим, що в них зібрані документальні фото військових кореспондентів, які працювали на Сході. І це реальні, а не постановочні фото.