Росія висунула 8 українським морякам остаточні обвинувачення Рекомендовані

Понеділок, 01 липня 2019 08:01 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 441 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Російська влада висунула 8 військовополоненим українським морякам обвинувачення в остаточній редакції

Про це повідомила у Twitter в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

У відповідь на звинувачення українці заявили, що не визнають провину, оскільки, відповідно до міжнародного права, вони є військовополоненими.

"ФСБ Росії висунула обвинувачення восьми полоненим морякам в остаточній редакції. Українці себе винними не визнають. Наполягають, що вони є військовополоненими і перебувають під захистом Женевської конвенції", -написала Супрун.

 

 

Раніше адвокат Микола Полозов повідомив, що військовополоненим українським морякам Євгену Семидоцькому, Юрію Будзилу, Богдану Небилиці, Володимиру Терещенку, Андрію Оприску, Андрію Драча, Андрію Ейдеру і Сергію Попову почали оголошувати обвинувачення в остаточній редакції ч. 3 ст. 322 Кримінального кодексу РФ (незаконний перетинан державного кордону Російської Федерації, вчинений організованою групою).

Разом з тим, як повідомив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба, Росія мала виконати три умови, аби повернутися до складу Парламентської Асамблеї Ради Європи. Одна з них чітко наголошувала, що Кремль має відпустити з полону захоплених на Азові українських моряків. Проте, країна-агресор знехтувала цим.