В Ізраїлі проходить реабілітаційно-оздоровчий табір для родин загиблих учасників АТО/ООС Рекомендовані

Понеділок, 05 серпня 2019 06:22 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 358 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Ізраїлі проходить реабілітаційно-оздоровчий сімейний табір "Крила" для дружин та дітей загиблих українських воїнів.

Про це йдеться на сайті громадської організації "Ізраїльські друзі України".

Як зазначається, табір проводиться у партнерстві з Посольством України в Ізраїлі, Почесним консулом України в Хайфі А.Майбергом, Почесним консулом України в Єрусалимі О.Керцнером, авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України», БФ «Нація добра» (Харків), ГО «Оберіг» (Миколаїв), ГО «Рух підтримки закарпатських військових" (Ужгород), ГО "Бойові бджілки" (Винниця), ГО "SBR Tactical Group" (Одеса), меценатів-бізнесменів та низки інших волонтерських організацій.

Основним завданням реабілітаційно-оздоровчого сімейного табору "Крила" є - надання психологічної допомоги і підтримки мамам з дітьми, які пережили тяжку втрату. Цього року у рамках табору в Ізраїлі відпочинуть 4 групи по 4 родини (разом 32 особи). Перша зміна стартувала 26 липня. Кожна зміна триватиме тиждень. За цей час учасники відпочинуть на морі, побувають на екскурсіях країною та відвідають заняття з психологом.

"Змінивши країну, місто, опинившись у колі нових друзів, з якими можна як влаштувати найвеселіше свято, так і помовчати, коли знаєш, що ти не сам, стає трохи  легше повернутися додому і жити далі", - йдеться на сайті.

Разом з тим, «Ізраїльські друзі України» також проводять міжнародні благодійні мистецькі акції «Етно-хутір», надають підтримку пораненим українським воякам, котрі перебувають в Ізраїлі на реабілітації, також ця організація ініціювала програму стажування в ізраїльських медичних центрах українських лікарів (програма «Медичний міст»).