На Житомирщині волонтери вручили родинам загиблих Героїв «Ікони пам'яті загиблим за Україну» Рекомендовані

Вівторок, 13 серпня 2019 11:06 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 472 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В місті Новоград-Волинський Житомирської області відбулося вручення 16 барельєфів «Ікона пам'яті загиблим за Україну» родинам загиблих Героїв.

Про повідомляє сайт Новоград City.

«Вже четвертий рік поспіль з цією місією до Новограда приїздять керівники проєкту «Ікона пам’яті загиблим за Незалежність України». Цілий рік вони невтомно працюють, створюють ікони, аби приїхати та вручити їх рідним загиблих бійців. Волонтери проєкту: Олександра Стакан, Ольга Ігнатова, Марина Кирилова, Алла Отруба, Костянтин Штріккер Ольга Ігнатова, Людмила Швайка, Артем Грін, Світлана Абрамович, Марія Уланова, Ніна Шепетуха, Вікторія Боровська, Артем Олановський, Лілія Шашкевич-Онищенко приїздять саме в середині серпня, бо саме в цю пору, п'ять років тому, тривали страшні бої за Степанівку, де полягло занадто багато наших земляків», - інформує сайт.

Захід розпочався піснею "Білі лебеді" у виконанні Христини Панасюк та словами Ірини Мінєєвої. Ікони освятили священнослужителі 30 бригади, після чого їх вручили родичам загиблих.

05e18fe604ee51fdc3feaee43f0a13cb w859 h5691

«Ви мусите пам'ятати кожного, вони віддали за нас своє життя. Віднині вони янголи у небесах. Дякую вам за чудових синів від імені всієї української діаспори в Італії. Прийміть від нас ці ікони», – звернулась в листі до присутніх автор ідеї, відомий італійський скульптор, українка за походженням Олена Карамушка.

3a02b36263969ff8017ebdebc77040a4 w859 h5691

За даними фейсбук-сторінки проєкту «Ікони пам'яті загиблим за незалежність України», барельєфи безкоштовно отримали родини загиблих Героїв:

1 Борисенко Олександр Олегович
2 Козачонок Дмитро Валерійович
3 Оверчук Дмитро Русланович
4 Куришко Ярослав Русланович
5 Юхимчук Олександр Володимирович
6 Карпенко Василь Васильович
7 Тимощук Сергій Григорович
8 Колесніченко Сергій Володимирович
9 Шабля Михайло Ігорович
10 Тимощук Іван Вікторович
11 Ляшук Тарас Іванович
12 Суліцький Олександр Сергійович
13 Пешко Сергій Миколайович
14 Кочук Юрій Іванович
15 Малий Сергій Миколайович
16 Волосевич Євген Вікторович.

Нагадаємо, «Ікони пам’яті» власноруч виготовляють волонтери за спонсорські кошти. Ікона пам'яті – це гіпсовий барельєф вагою 7-9 кг. На ній Україна-мати обіймає воїна, якого вже немає на Землі. До кожної ікони-барельєфа надається іменний сертифікат з номером ікони. Їх уже 4 роки дарують родинам полеглих бійців, від моменту смерті яких минуло не менше року.