В Ірландії презентували виставку картин українських ветеранів Рекомендовані

Понеділок, 26 серпня 2019 07:51 Автор  Марта Патика Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 262 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В ірландському Дубліні продемонстрували картини, написані ветеранами війни на Донбасі. Там відкрилась виставка «У серці Єдина мета – захист Вітчизни!», на якій було представлено понад 200 робіт.

Про це інформує міністерство у справах ветеранів.

Організаторами виставки виступила українська діаспора Ірландії.

Ця виставка стала черговим етапом великого проекту «Стежками війни» - проекту реабілітації військових, які зазнали поранень на війні.

Автори картин – ветерани, що проходять реабілітацію та лікуються в Клеванському шпиталі для ветеранів та бійців.  В якості арт-терапії їх навчають малювати.

Подібні виставки вже відбулись у багатьох містах України, а також за кордоном, зокрема в Лондоні: на черзі Париж. 

Як зазначили організатори виставки –  ірландці українського походження: «Тема виставки - актуальна ситуація в Україні, Війна, як українці ставляться до неї. Твори належать солдатам, які прибули з різних куточків України, які вистраждали своє бачення історичної правди. Вони у важкому стані, але не падають духом, не здаються. Їх надихає мистецтво, воно допомагає їм одужувати, зміцнює волю до життя».

Відвідувачі виставки мали можливість не лише подивитись малюнки, але й прдбати їх. Гроші з продажу робіт спрямовуються на лікування та реабілітацію поранених солдатів.

Як повідомляється, всі кошти, виручені з продажу робіт, підуть на лікування та реабілітацію бійців.

 

Останнє редагування Вівторок, 27 серпня 2019 08:06