Окупанти заявляють, що повернули українську мову в школи Севастополя Рекомендовані

Середа, 18 вересня 2019 06:18 Автор  Марта Патика Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 455 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У так званому департаменті освіти та науки окупованого Севастополя заявили, що школярі з нового навчального року почали вивчення української мови. При цьому вона не є обов'язковою – її вивчатимуть за вибором.

У школах окупованого Севастополя (Крим) з початку навчального року повернули вивчення української мови. Про це повідомляє низка російських ЗМІ.

Повідомляється, що предмет української мови не є обов'язковим, і школярі вивчають його за вибором. Так само у кримських школах вже викладають кримськотатрську мову, зазначив так званий "директор департаменту освіти" Севастополя Ігор Білозеров у коментарі російському виданню.

Також повідомляється, що на сьогодні українську мову в Севастополі вивчають близько 180 школярів. При цьому російську мову як національну викладають для понад 41 тис. дітей.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що найскладніша ситуація в питанні повернення окупованих територій буде з Кримом.

"Найскладніша ситуація, я думаю, буде з поверненням Криму. Ми думаємо, у нас є кілька ідей, але я не можу про це говорити. Це рано. Я не хочу, щоб хтось використовував наші ідеї", - сказав Зеленський.