Міністр оборони Латвії відвідав українських військових, які проходять реабілітацію у м.Юрмала Рекомендовані

П'ятниця, 20 вересня 2019 10:23 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 386 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міністр оборони Латвії А.Пабрікс відвідав українських військовослужбовців та ветеранів, які проходять реабілітацію у Національному реабілітаційному центрі «Вайварі».

Про це повідомляє Посольство України в Латвійській Республіці.

54234123143241

"20 вересня Віцепрем’єр-міністр, Міністр оборони Латвії А.Пабрікс відвідав групу українських військовослужбовців та ветеранів, що проходять реабілітацію у Національному реабілітаційному центрі «Вайварі» (м.Юрмала) після отримання поранень в боях з сепаратистами, яких підтримує РФ на Сході України", - йдеться у повідомленні.

3434142433451Як зазначається, у зустрічі також взяли участь Посол України О.Міщенко, представники Національних збройних сил Латвії – головний капелан та головний психолог, керівник НРЦ «Вайварі» А.Нулле, медичний та адміністративний персонал Центру.

У неформальній обстановці А.Пабрікс обговорив з українськими військовими медичні та соціально-побутові умови проходження реабілітації.

Разом з тим, українські військові поділились з Міністром своїми враженнями від перебування в Центрі, курсу реабілітації, окремо відзначили тепле до них ставлення з боку персоналу «Вайварі» та інших пацієнтів НРЦ. Окремо, українські військові подякували Міністрові за організацію МО Латвії відвідання ними військової бази «Адажі», де мали можливість ознайомитись із умовами проходження служби та сучасним станом Латвійської армії, що дозволило їм переконатися у змінах, які відбулися завдяки імплементації в НЗС ЛР стандартів НАТО.