У Канаді говорили про російську інформаційну війну проти України Рекомендовані

Середа, 16 жовтня 2019 10:41 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 404 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Канадський інститут українських студiй при Університеті Альберти (University of Alberta’s Canadian Institute of Ukrainian Studies) та Товариство просування знань про Україну (Alberta Society for the Advancement of Ukrainian Studies) організували та провели конференцію "Російська інформаційна війна. Приклад України у глобальному контексті".

Про це повідомляє пресслужба Генерального консульства України в м.Едмонтон.

Повідомляється, що у роботі конференції взяв участь Генеральний консул України в Едмонтоні Олександр Данилейко.

15.10.20191«Під час конференції було обговорено вплив російської пропаганди та дезінформації на глобальні політичні та економічні процеси, зокрема, в контексті інформаційної війни проти України, методи боротьби та упередження такого впливу», - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, на сторінці події у Facebook повідомляється, що додатковою метою конференції було сприяти появі нових типів діалогу між професійними журналістами та експертами у сфері ЗМІ та кібербезпеки, а також зосередити увагу на залученні місцевих громад у Канаді та за кордоном, враховуючи переваги соціального залучення для сприяння впровадженню нових систем стримувань і противаг, які відіграють важливу роль щодо потенційних інформаційних загроз.

У рамках конференції за участі провідних експертів були також обговорені використовувані Росією комунікаційні та кіберстратегії, метою яких є дестабілізація політичної і соціальної ситуації в Україні та інших країнах, а також проведені паралелі з інформаційними кампаніями РФ у сусідніх країнах, у країнах Центральної та Західної Європи, а також у США та Канаді.