Українська діаспора Молдови не брала участь у псевдо-конференції, яку організували російські окупанти у Криму, - СКУМО Рекомендовані

Середа, 16 жовтня 2019 12:40 Автор  Стожари Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 716 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

В російських ЗМІ розповсюджено інформацію про ніби участь "української діаспори" в круглому столі на тему «Співпраця українців Криму із співвітчизниками за кордоном», який Кремль провів на території тимчасово окупованої АР Крим.

Серед учасників заходу були заявлені представники української діаспори Республіки Молдова.

Разом з тим, Українська громада в Молдові та Асоціація української молоді в Республіці Молдова «Злагода» офіційно заявляють, що їхні представники не брали участі у зазначеному заході. Про це повідомляє Світовий конгрес українських молодіжних організацій (World Congress of Ukrainian Youth Organizations).

"У цьому зв’язку заявляємо, що жодний представник Української громади в Молдові та Асоціації української молоді в РМ «Злагода» не брали участі у зазначеному заході. Нам не відома також інформація про жодного члена так званих українських діаспорних організацій, які відвідали тимчасово окуповані території України. Ми не підтримуємо жодного рішення прийнятого на вказаному круглому столі.
Українська громада Республіки Молдова виступала та далі буде виступати за територіальну цілісність України та жодних контактів з окупаційною владою АР Крим не підтримуює", - йдеться у повідомленні.