Остерігайтеся, російська пропагандистська машина знову в дії

Середа, 30 жовтня 2019 13:42 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 388 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Союз Українських Організацій в Австралії звернеться до міністра закордонних справ Австралії із закликом - засудити чергову підступну російську пропаганду в ім’я родин австралійців, які загинули та домагаються правди.

Про це повідомляє ресурс країнський погляд" з посиланням на співголову СУОА Стефана Романіва.

Не маючи сумління, сорому чи співчуття до сімей, у котрих близькі були вбиті збиттям MH 17 в липні 2014 року в Україні, російська пропагандистська машина знову почала діяти – цього разу з документальним фільмом під назвою MH 17 – Call for Justice (MH 17 – Заклик до справедливості).

За звичайних обставин, назва “Заклик до справедливості”, означатиме: “Давайте закриємо, дайте справедливість для тих, хто загинув, допоможіть сім’ям закрити цю справу!” А от і НЕПРАВИЛЬНО !!! У цьому випадку “Заклик до справедливості” намагається усунути Росію як винуватця вбивства 298 людей, з них 38 австралійців.

Конференція, яку влаштувала 23 жовтня 2019 року міжнародна платформа «Глобальні права мирних людей» у Гаазі, є ідеальним прикладом для тих, хто вивчає, як працює російська пропагандистська машина.

Росія намагається поставити під сумнів висновки міжнародного розслідування щодо збиття літака MH17 та перенесення відповідальності, зокрема, на Україну, за даними міжнародних експертів, включаючи аналітичну групу Da Vinci https://www.davinci.org.ua/about.php

Документальний” фільм MH17 – «Заклик до справедливості» демонструється в Нідерландах наприкінці жовтня. Його підготувала громадянка Росії Яна Єрлашова, екс-кореспондент Russia Today, яку неодноразово звинувачували в участі в дезінформаційних кампаніях та впливах у США, Європі та на Близькому Сході. (Викриття Єрлашової тут: http://www.whathappenedtoflightmh17.com/an-overview-of-desinformation-and-lies-by-former-rt-journalist-yerlashova-and-dutch-blogger-van-der-werff/)

Вступне зауваження під час запуску цієї дезинформаційної кампанії висловив професор Кіс ван дер Пійль – резюме якого свідчить, що він є членом Комуністичної партії Нідерландів (КПН) та президентом Нідерландського антифашистського опору з 2013-2015 рр., (ГО, яке є послідовником Комуністичної партії). Він стверджує, що написав об’єктивний звіт про період Революції Гідності та MH17. Знаючи вищезазначене, чи можна було б очікувати, що його твори будуть об’єктивними?

Путін не міг зробити кращої роботи, оскільки ван дер Пійль намалював картину, що Захід винен у заворушеннях в Україні, погоджуючись на розширення НАТО та ЄС в Європі, а також іґноруючи застереження Путіна припинити провокувати Росію, що Україна завжди була призначена для конфлікту після 1991 р., тому що населена українцями і росіянами, “переворот” 2014 року був розіграний Сполученими Штатами і координувався Посольством США в Україні, що все це зробили українські ультранаціоналісти (насправді справжні фашисти), і вони несуть відповідальність за збройний конфлікт і анексію Криму.

До речі, Ван дер Пійль був засуджений ізраїльським урядом за коментарі навколо трагедії 11 вересня, в якій звинувачував Ізраїль. Він твітнув, а потім писав “Не саудівці, а ізраїльтяни підірвали вежі-близнюки за допомогою сіоністів в уряді США”; “9-11 / Ізраїль зробив це”.

Питання та відповіді, які послідували за екранізацією, теж стали пропагандистським ударом. Продюсер Яна Єрлашова, колишня журналістка «Раша тудей», а нині відома російська пропагандистка, плавно відповідала, не пропустивши жодного разу можливостей дезінформації. Ще одне ідеальне тематичне дослідження для студентів-психологів, що пишуть працю “Як говорити, коли хтось використовує пропаґанду, щоб переконати населення”.

Перед демонстрацією учасників екранізації попросили переглянути документальний фільм з повагою та толерантністю. Це ще один російський пропагандистський психологічний трюк. Внесіть емоційний елемент. Неважливо, що говорять факти – вам потрібно поважати і терпіти неправду.

Ми й раніше знали, що Путін і російська пропагандистська машина є фахівцями в галузі мистецтва картин реальності: беручи щось чорне і біле і фарбуючи його сірим, змішуючи аргументи фактів і сіючи сумніви. Далі – ще один приклад.

Продюсери документального фільму стверджують, що вони демонструють свідчення, які раніше не висвітлювались. Вступне слово Кіса ван дер Пійля встановило сцену: “Рішення про те, хто збив MH 17, було прийнято в перші дні після події, і висновок залишився”. В основному він стверджував, що документальний фільм спростує це.

Те, що Міжнародний трибунал після ретельних розслідувань визнав винуватцем Росію, той факт, що докази є однозначними, факт, що міжнародне співтовариство закликає притягнути до відповідальності відповідальних осіб іґнорується, російська пропагандистська машина продовжує свою роботу.

Давайте оновимо нашу пам’ять: у червні 2019 року Об’єднана слідча група (JIT) – MH 17 та головний прокурор Фред Вестербеке заявили: слідчі встановили, що Росія відіграє роль у трагедії, оскільки вона зробила можливим запуск ракети, яка була використана для збиття MH17.

“Російська Федерація не повідомила нічого, про що запитувала слідча група, і це ляпас в обличчя всім родичам жертв, і я закликаю їх розпочати співпрацю”, – сказав пан Вестербеке.
“Ми маємо докази того, що Російська Федерація так чи інакше причетна до цієї трагедії, до цього злочину”, – сказав пан Вестербеке.

І все-таки пропагандистський твір MH 17 – Call for Justice робить викрутас і перетворюється на спробу відбілювання російської участі.
Постійні спроби Росії зробити це – урок, який повинні засвоїти інші – не ставайте поступливими, не знімайте ногу з педалі; боротися з цим до кінця. Міжнародне співтовариство часом стає трохи поступливим щодо російської агресії в Україні. Путіна не можна запрошувати до столу обговорення; він є агресором, і там він повинен бути змушений відповідати та припинити російську агресію в Україні, а не просити домовлятися про позицію “десь посередині”.

Класична частина передбачуваних невидимих доказів у документальному фільмі – це інтерв’ю з жінкою в полях, яку запитують, звідки взявся літак. Вказуючи, що вона відповідає, я думаю, що з цього напрямку. Наступне запитання: Хто був у цьому напрямку? — О, українці!

Який гарний старомодний телевізор!

Союз Українських Організацій в Австралії напише міністру закордонних справ Австралії із закликом Австралії засудити цю підступну пропаганду в ім’я родин австралійців, які загинули та шукають закриття.

Стефан Романів, Кавалер Ордену Австралії,
Співголова
Союз Українських Організацій в Австралії

Останнє редагування Четвер, 31 жовтня 2019 06:11