Версія для друку

У РФ збираються заочно судити ексміністра оборони України Анатолія Гриценка

Середа, 11 грудня 2019 10:14 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 437 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Анатолий Гриценко Анатолий Гриценко Фото: facebook.com/Анатолий Гриценко

Гриценка звинувачують у тому, що він нібито закликав до здійснення терористичної діяльності на території Росії

В Росії скерували  до суду кримінальну справу щодо колишнього Міністра оборони України Анатолія Гриценка. Про це повідомляє zik.uazik.ua з посиланням на Слідком РФ.

"У Головному слідчому управлінні Слідчого комітету Російської Федерації завершено розслідування кримінальної справи щодо колишнього Міністра оборони України, екскандидата в Президенти України Анатолія Гриценка", – йдеться у повідомленні.

Його звинувачують у скоєнні публічних закликів до здійснення терористичної діяльності на території РФ з використанням засобів масової інформації (ч. 2 ст. 205.2 КК РФ). "Гриценко був оголошений в міжнародний розшук і в квітні 2019 року заочно арештований. В даний час він продовжує переховуватися на території України, звідки не може бути екстрадований в відповідно до норм міжнародного права і національного законодавства України", – повідомляє Слідком РФ.

За даними російського слідства, 16 липня 2014 року і 2 липня 2017 року Гриценко, перебуваючи на території України, нібито публічно виступив в ЗМІ із закликами до здійснення терористичної діяльності на території РФ шляхом підриву російських поїздів в прикордонних з Україною регіонах, автомашин в містах Москві і Таганрозі в відповідь на нібито проведену російськими спецслужбами за вказівкою керівництва країни діяльність, спрямовану на знищення української військової техніки і вбивства представників українського з силового блоку.

"Причетність Гриценко до скоєння злочину підтверджується сукупністю зібраних доказів, в тому числі висновками судових експертиз, результатами оперативно-розшукової діяльності та іншими матеріалами справи. В даний час кримінальну справу за обвинуваченням Анатолія Гриценка із затвердженим обвинувальним висновком направлено до суду для розгляду по суті",  повідомляє Слідком РФ.