Діаспора закликала Канаду посилити військову допомогу Україні

Середа, 19 лютого 2020 06:11 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 174 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
8 лютого 2020 р., рано вранці російські війська розпочали атаки на українські позиції поблизу Золотого, Луганської області. Згідно з повідомленнями українських військових, українські війська відбили атаки та утримували свої позиції.
За даними українських військових, один український солдат загинув, а п’ять українських солдатів були поранені в бою.
Конгрес українців Канади (КУК) висловлює глибоке співчуття родині українського солдата, який сьогодні віддав своє життя, захищаючи Україну від російської агресії.

Stop Russian Aggression

"Зрозуміло, що президент Росії Путін не має наміру припиняти війну Росії проти України, незважаючи на спроби ведення переговорів та низку поступок з боку президента України Володимира Зеленського", - заявила Олександра Чиций, національний президент КУК. "Після зустрічі президента Зеленського з Путіним у грудні російські сили не припинили вогонь ні на один день. Сьогоднішня атака - це ще одна навмисна ескалація Росії, і міжнародна спільнота повинна реагувати на посилення санкцій та тиск на Росію, щоб припинити війну проти України та вивести свої армії з Донецька, Луганська та Криму ".
КУК закликає Канаду
в співпраці із ЄС, G7 та іншими державами-однодумцями посилити економічні санкції проти Росії, у тому числі виключивши Росію із системи міжнародних платежів SWIFT, аби тиснути таким чином на РФ з метою припинення окупації нею Криму та зупинки вторгнення до східної України