Через трагедію на Львівщині сьогодні оголошено всеукраїнську жалобу

П'ятниця, 03 березня 2017 13:16 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В селі Глухові Львівської області у четвер, 2 березня, о 12:46 на шахті №10 "Степова" стався спалах метану, внаслідок чого обвалилася гірська порода. На шахті працювало 172 гірники, на аварійній ділянці – 34 гірники, з яких 8 загинуло. Усіх гірників, які внаслідок вибуху залишилися під завалами, підняли на поверхню.

Згідно підтвердженої інформації, загинуло 8 гірників: наймолодшому було 19 років, найстаршому – 42.

Зараз робота на шахті "Степова" зупинена. Спеціальна комісія з'ясовує причини спалаху метану та проводить дегазацію.

3 березня оголошено Всеукраїнською жалобою за загиблими гірниками. Таке рішення було прийняте президентом України Петро Порошенко

"Висловлюю співчуття рідним та близьким шахтарів, які загинули внаслідок вибуху на шахті на Львівщині. Підписав Указ про оголошення всеукраїнської жалоби. Доручив Кабінету Міністрів України провести перевірку всіх вугледобувних підприємств щодо забезпечення засобами і дотримання норм безпеки виробництва», – написав він", - написав на своїй сторінці у Facebook П. Порошенко.

Відповідним Указом, з метою вшанування пам’яті загиблих, 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. Згідно документу, у цей день о 12 годині хвилиною мовчання буде вшановуватись пам’ять загиблих на всій території України. На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущений Державний Прапор України. Також в цей день скасовуються всі розважально-концертні заходи, задля чого мають бути внесені  відповідні зміни до програм теле-та радіопередач.

Зараз робота на шахті "Степова" зупинена. Спеціальна комісія з'ясовує причини спалаху метану та проводить дегазацію. 3 березня було оголошене Всеукраїнською жалобою за загиблими гірниками. Таке рішення було прийняте президентом України Петро Порошенко.
Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/gornyaki-rasskazali-detali-tragedii-1488543974.html