Україна ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Середа, 15 березня 2017 10:06 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

14 березня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

За відповідне рішення проголосували 272 народних депутатів.

Прийняття  закону дозволить завершити всі внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання чинності угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Про величезне значення цього документа для українців та внесок українських канадійців розказала народний депутат України Оксана Білозір на своїй сторінці у facebook:

"14 березня Верховна Рада України проголосувала історичний економічний акт – Закон про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.
Попри те, що Угода сприятиме розвитку торгівлі між двома державами та несе пряму економічну вигоду, це також величезний прорив у довірі до України з боку однієї з високорозвинених країн, що входять до G7. Тому що через наші внутрішні проблеми, важке просування реформ, результат яких не відразу можна продемонструвати наочно, існує певна криза довіри до нашої держави з боку світової спільноти.

А така довіра надзвичайно важлива під час ведення проти України гібридної війни, із-за чого наша економіка знаходиться під ударом агресора, який сьогодні намагається паралізувати економіку, підірвати політичну ситуацію, зруйнувати мирне життя зсередини. Тому довіра такої провідної держави до України, доступ до такого ринку є особливо важливими.

Але це успіх цілого світового українства, ментально об’єднаного з українською державою! І Канада, в якій українська громада є однією з найактивніших!!!, не випадково перша визнала незалежність України, адже багато українців Канади постійно і цілеспрямовано працювали над цим, виходили на свої майдани і вимагали такого кроку від влади своєї держави. За це боролися протягом десятиліть багато поколінь українців за кордоном.

Тому, зона вільної торгівлі з Канадою, ратифікована сьогодні українським парламентом – це є великий успіх усієї української світової громади, особливо української спільноти в Канаді і тих українців Канади, хто досягли політичних успіхів та займають посади у вищих ешелонах влади Канади.

Це важливий крок на шляху реалізації нашої великої української мрії, реалізація прагнень багатьох українських поколінь, які працювали і жертвували собою в ім’я Незалежної Держави України".

Дякую усім українцям Канади і Світу, бо це наш спільний успіх!!!