18-19 травня 2017 року в місті Києві відбудеться перший Бізнес Форум Української Діаспори

Понеділок, 15 травня 2017 09:21 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Перший Бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України, відбудеться 18-19 травня 2017 року в Україні, в місті Києві, (ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33), пройде під гаслом «Українці світу – для України».

Цей захід заплановано в розвиток рішень VI-го Всесвітнього Форуму Українців (серпень 2016, м. Київ). Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Торгово-промислова палата України та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України та світового українства.

В програмі Форуму: пленарне засідання, за участі керівництва Уряду, головних  міністерств, облдержадміністрацій. Учасників Форуму вітатимуть від імені Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України  Володимира Гройсмана. 

Програма передбачає відвідання  підприємств, а також  культурні заходи. Умови участі викладено в анкеті. 

Мета Форуму - напрацювання взаємовигідних зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України, просування експорту української продукції та послуг на зовнішні ринки, сприяння залученню інвестицій в українську економіку, запрошення до участі в процесах реформування економіки  України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства.

Бізнесмени    України    та   діаспори    вперше  в   історії   незалежної   України матимуть можливість встановити тісні робочі контакти та обговорити можливості співпраці за напрямами: енергозбереження, інформаційно-консалтинговий, ІТ - технологій, інвестиційно-інноваційний, агрокомплексу, туризму тощо.

Довідки за тел: (044)-494-03-97