Україна та Ізраїль підписали протокол про легальне працевлаштування українців

Вівторок, 16 травня 2017 05:37 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Уряди України та Ізраїлю підписали протокол про тимчасове працевлаштування українців в Ізраїлі. Про це у своєму мікроблозі у Twitter написав прес-секретар прем’єр-міністра України Дмитро Столярчук.

“Права працюючих в Ізраїлі українців будуть додатково захищені. Уряди двох країн підписали протокол про тимчасове працевлаштування українців”, – написав він.

Також прес-секретар додав, що у присутності голів урядів двох держав підписано низку двосторонніх документів. Зокрема, Меморандум про співробітництво в галузі охорони здоров’я, двосторонню міжурядову Декларацію про співпрацю у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям.

Разом з тим, Володимир Гройсман під час офіційного візиту до Ізраїлю закликав ізраїльську сторону визнати Голодомор геноцидом українців.

"Визнання Ізраїлем Голодомору 1932-1933 років актом геноциду українського народу має надзвичайно важливе значення для українського суспільства та двосторонніх відносин між Україною та Ізраїлем загалом. Трагедії Голодомору і Голокосту - споріднені, тому що політичні злочинні режими не були обмежені у можливості вбивати невинних людей", - заявив Гройсман. 

"Життя людини і її права є найвищою цінністю, тому і сьогодні ми боремося за те, щоб на континенті був мир. Сьогодні сучасний світ стикається з викликами, у яких має бути об'єднаним, щоби обстоювати демократичні цінності. Маємо будувати майбутнє мирно, і наш виклик полягає у тому, що ми не повинні накопичувати кризи, які виникають у різних куточках світу", - наголосив Гройсман.

Нагадаємо, 3 березня парламент Португалії визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Ухвалений документ засудив Голодомор в Україні 1932-33 років та визнав його геноцидом з боку "тоталітарного комуністичного режиму Сталіна, що призвів до загибелі близько семи мільйонів українських громадян". 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається