Twitter-битва між Росією та Україною: Україна починає та перемагає!

Середа, 31 травня 2017 06:28 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Під час свого візиту до Франції президент Росії В.Путін спромігся назвати російською княжну Анну Ярославну, королеву Франції, доньку київського князя Ярослава Мудрого. Ця заява викликала неабиякий шквал коментарів західних журналістів у соціальних мережах та призвела до справжньої битви між офіційними сторінками Росії та України у Twitter. Цей бій, який спостерігачі вже охрестили "епічним" викликав справжнє захоплення та завершився перемогою України.

Обмін репліками, як видається, почався зранку, коли "Україна" твітнула "Росії" малюнок, з месіджем, що у 1051-му році, коли Анна Ярославна вінчалась із королем Франції Генріхом Першим, на території майбутньої Москви стояв ліс,  - розповіло подробиці видання "Голос Америки"

"Коли Росія каже, що Анна Ярославна розпочала відносини Росія-Франція, дозволимо собі нагадати хід подій", - твітнула "Україна".

У відповідь "Росія" відповіла, що у той же час у Новгороді вже було збудовано величний храм Софії.

"Ми пишаємося нашою спільною історією. Росія, Україна та Білорусь поділяють спільний історичний спадок, який має об'єднувати наші нації, а не розділяти їх", - твітнула "Росія".

У відповідь "Україна" згадала фрагмент мультсеріалу "Сімпсони", у якому Росія виявляється всього лише замаскованим Радянським Союзом.

"То ви не міняєтесь?", - пише "Україна", мабуть, маючи на увазі бажання Росії наголошувати на спільному минулому трьох країн, колишнього СРСР.

На цьому етапі до обміну люб'язностями підключився акаунт МЗС Росії.

"Україно, не заздри. У 1051 Київ був столицею єдиної Русі, яка включала території сучасних Білорусі, України та Росії", - пишуть у Лаврова.

"Україна" ж у відповідь витягнула gif малюнок з героєм серіалу ВВС "Шерлок" та супроводила його наступним текстом:

"Київська Русь також сягала сучасних територій Естонії, Литви та Латвії, Польщі, Чехії та Румунії. Так що давай без дурниць про триєдину націю, а це - дотримуйтесь міжнародного права".

Така "перепалка" викликала бурхливу реакцію в Інтернет.

"Пощастило ж жити у такий час - просто зараз у Twitter чубляться дві країни", - пише користувач.

"Друзі. Хай ця фантастична сварка не обернеться використанням ракет, або захопленням КИМОСЬ чужого півострова. Добре?", - твітує один з онлайн гумористів.

Найбільше веселяться журналісти.

"Україна заборонила російські соціальні мережі, але все одно може тролити Росію у Twitter gif-ками з "Сімпсонів", - твітує Макс Седдон, московський кореспондент Financial Times.

"Овва! Україна та Росія сваряться у Twitter", - пише Яшар Алі з New York Magazine.

"Україна буквально тролить Росію у Twitter мемами із "Сімпсонів", - констатує Стів Ковпак з американського каналу CNBC.

"Офіційний акаунт України Twitter завдав удару у відповідь по Росії", - пише журналіст "Голосу Америки" Стів Герман.