#безвіз Новини В аеропортах Німеччини дипломати допомагатимуть українцям у перший день безвізу

П'ятниця, 02 червня 2017 12:38 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У перший день вступу у дію безвізого режиму з країнами ЄС 11 червня 2017 року працівники українських консульств прибудуть до аеропортів Німеччини, щоб допомогти громадянам України у разі виникнення ускладнень при перетині кордону ЄС.

На 11 червня 2017 року - протягом дня - заплановано виїзд та перебування консульських посадових осіб, включаючи  генерального консула, у міжнародному аеропорту міста Мюнхен з метою забезпечення оперативних контактів з прикордонними підрозділами федеральної поліції Німеччини у Баварії для реагування на можливі ускладнення при перетині кордону ЄС нашими співвітчизниками у безвізовому порядку", - зазначили у генеральному консульстві України в Мюнхені, - опублікувала Німецька хвиля.

Виїзди дипломатів в аеропорти протягом першого дня дії безвізового режиму заплановані також в інших консульських округах. Допомогу українцям надаватимуть ще, зокрема, в аеропортах Дюссельдорфа та Кельна, до яких здійснюються авіарейси з України. Українські дипломатичні установи вже встановили оперативний зв’язок з місцевими відділками федеральної і земельної поліції Німеччини, які здійснюють прикордонний контроль.