У Києві стартував форум «Підтримка економічного розвитку України: співпраця між урядом і діаспорою».

Субота, 26 серпня 2017 06:11 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Економічний форум проходить з нагоди 50-ліття Світового конгресу українців  в рамках Річних загальних зборів СКУ, які відбудуться 25-26 серпня  в Києві.

Форум організовано Світовим конгресом українців (СКУ) спільно з Американською торговою палатою в Україні та Канадсько-українською торговою палатою.

Президент СКУ Євген Чолій повідомив, що "Ми на річних загальних зборах маємо програму, яка включає ряд статутних питань. Ми проводимо ряд круглих столів з огляду на те, що відбудеться 27 серпня. Це конференція Світового конгресу українців. 25 числа ми проводимо економічну конференцію, що є основною справою у Києві. Це єдине питання, яке не є статутним і обговорюється на річних загальних зборах. Ми вважаємо, що економічний розвиток є надзвичайно важливим, тому ми хотіли ґрунтовно обговорити і вирішити, як українська діаспора на чолі зі Світовим конгресом українців може сприяти економічному розвитку України"... "маємо спільно вирішити, як побороти російську дезінформацію, яка представляє Україну невдалою країною, зацікавити інвесторів в різних країнах світу інвестувати в Україну."

Як зазначають у СКУ, що "цей форум дасть можливість 140 делегатам СКУ із 26 країн світу, а також гостям поспілкуватися з ключовими українськими урядовцями та представниками бізнесу щодо економіки України, її експортного потенціалу та інвестиційного середовища".

Разом з цим на форумі/конференції прозвучить виступ Президента СКУ Евгена Чолія та привітання Посла США в Україні Марі Йованович та Посла Канади в Україні Романа Ващука.  

Під час панельних дискусій буде розглянуто дві теми: «Просування українського експорту і торгова репрезентація на ключових ринках» та «Залучення іноземних інвестицій в Україну», в яких візьмуть участь високоповажні спікери як з державного, так і з приватного секторів.

СКУ радий вітати всіх промовців, серед яких будуть:

Оксана Маркарова, Перший заступник Міністра фінансів України;

Наталія Микольська, Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України;

Вадим Пристайко, Заступник Міністра закордонних справ України;

Дмитро Шимків, Глава Адміністрації Президента України;

Ганна Гопко, Голова, Комітет Верховної Ради України в закордонних справах;

Данило Білак, Директор Офісу із залученння та підтримки інвестицій;

Юлія Ковалів, Голова Офісу Національної Інвестиційної Ради при Президенті України;

Павло Ґрод, Заступник Президента СКУ, Голова Координаційного комітету підтримки України при СКУ та Президент Конґресу Українців Канади

Стефан Романів, Генеральний секретар СКУ та Голова Союзу українських організацій у Австралії;

Олена Кошарна, Голова Комітету підтримки економічного розвитку України при СКУ

Зенон Потічний, Скарбник СКУ та Президент Канадсько-української торгової палати;

Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні;

Мар’яна Каганяк, Директор Офісу просування експорту України;

Олександр Конотопський, Засновник та Генеральний директор AjaxSystem;

Дмитро Костик, Засновник Kodisoft.

  • Нагадаємо,  2016 року при СКУ був створений Комітет підтримки економічного розвитку України на чолі з Заступником Президента СКУ Оленою Кошарною, як координує зусилля української діаспори щодо залучення міжнародної спільноти до підтримки реформ та просування економічного розвитку України на світовому рівні.

     

  • В Україні ювілейні заходи з нагоди 50-ліття СКУ пройдуть 25-26 і 30 серпня 2017 р. в Києві та 27-29 серпня 2017 р. у Львові.