Президент подякував діаспорі за підтримку європейських прагнень України та за боротьбу з зовнішньою агресією

Субота, 26 серпня 2017 19:30 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Президент України Петро Порошенко підкреслює важливу роль української діаспори в підтримці України в боротьбі проти зовнішньої агресії та підтримку європейських прагнень українського народу.

"Я хочу відзначити активну послідовну роботу Всесвітнього конгресу українців в забезпеченні максимальної підтримки України в її боротьбі проти російської агресії. Від імені українського народу дякую за всі зусилля для захисту незалежності і підтримки європейських прагнень нашого народу", - наголосив президент України.

Порошенко підкреслив, що Україна "стала на шлях докорінних перетворень", а боротьба з корупцією, реформа правосуддя, макроекономічна стабілізація та зростання економіки є першочерговим пріоритетами для забезпечення гідного життя українських громадян".

"Ми послідовно працюємо над їх реалізацією, хоча зараз Росія робить все можливе, щоб заблокувати наш рух. Але ми витримали всі удари ворога і втрималися на ногах. У нас є підстави впевнено дивитися в майбутнє... Разом ми здобудемо перемогу на інформаційному фронті боротьби з російською агресією, тому що інформаційна війна є основою гібридної війні. І ми переможемо", - сказав президент.

За його словами, зараз є широке поле для активізації співпраці іноземних українців з історичною Батьківщиною.

"Для цього в червні цього року було схвалено Концепцію державної програми співпраці із закордонними українцями на 2017-2020 роки. Закликаю вас взяти активну участь у наповненні і реалізації цієї програми. Адже вона є "дорожньою картою", за якою роками ми будемо працювати разом. Це наша спільна робота, спільні завдання і спільні прагнення", - сказав Порошенко.

Він також підкреслив, що "закордонне українство - впливовий і визнаний учасник, суб'єкт світових соціокультурних процесів" і завдяки діаспорі "українська самобутня і багата українська культура стала невід'ємною частиною культурного ландшафту багатьох країн світу".