Разом ми здобудемо перемогу на інформаційному фронті боротьби з російською агресією, - Порошенко

Неділя, 27 серпня 2017 10:17 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українська діаспора надає велику допомогу своїй батьківщині в її боротьбі проти російської гібридної агресії. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час урочистих заходів, присвячених 50-річчю створення Світового конгресу українців у Києві.

Звернення Порошенка опубліковано на сторінці президента у Facebook.

 

 

"Я хочу відзначити активну послідовну роботу Світового конгресу українців в забезпеченні максимальної підтримки України в її боротьбі проти російської агресії. Від імені українського народу дякую за всі зусилля для захисту незалежності і підтримки європейських прагнень нашого народу", – зазначив він.

Президент підкреслив, що Україна стала на шлях перетворень, а її першочерговими пріоритетами стали боротьба з корупцією, реформа правосуддя, макроекономічна стабілізація та зростання економіки, які забезпечать гідне життя українським громадянам.

"Ми послідовно працюємо над їх реалізацією, хоча зараз Росія робить усе можливе, щоб заблокувати наш рух. Але ми витримали всі удари ворога й втрималися на ногах. У нас є підстави впевнено дивитися в майбутнє... Разом ми здобудемо перемогу на інформаційному фронті боротьби з російською агресією, тому що інформаційна війна є основою гібридної війни. І ми переможемо", – підсумував він.