Роль української діаспори у державному будівництві України треба збільшувати – Павло Грод

Вівторок, 31 жовтня 2017 09:33 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
президент Конгресу українців Канади (КУК) Павло Ґрод президент Конгресу українців Канади (КУК) Павло Ґрод

Необхідно прибирати бар’єри, що заважають представникам української діаспори брати участь у державному будівництві України.

Павло Грод та Володимир ГройсманПро це під час зустрічі з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом сказав президент Конгресу українців Канади (КУК) Павло Грод.

«Важливо говорити діаспорі, що вона має обов’язок бути державними творцями в Україні ... і може відчувати за це свою відповідальність. Тому ми повинні стратегічно дивитися на те, які бар’єри перешкоджають більш активній участі діаспори в українському суспільстві, і працювати над їх ліквідацією», - сказав Грод.

За його словами, останнім часом стосунки українців в Україні та за кордоном змінилися на краще. «Я вже бачу значні зміни у тому, як діаспора дивиться на Україну і як українці з України дивляться на діаспору. Ми нарешті починаємо мислити категоріями єдиного великого українського народу. Коли це відчуття вдасться укріпити, то ми, діаспора, не лише почуватимемо себе в Україні вдома, але й розумітимемо, що від нас залежить майбутнє країни», - наголосив президент КУКу.

"Нам треба усім об’єднатися навколо того, щоб розбудовувати Україну, а не боротися між собою за владу. На превеликий жаль, представники різних політичних партій роблять навпаки, тож питання єдності за Україну є питанням номер один", - підкреслив Гройсман під час зустрічі із українською громадою в Торонто.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі із українською громадою в Торонто

Володимир Гройсман нині перебуває із кількаденним візитом у Канаді, де у нього заплановані численні зустрічі з керівництвом держави, громадою та бізнес-колами.