МЗС України запустило новий сервіс для подорожуючих

П'ятниця, 02 лютого 2018 12:31 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Сервіс "ДРУГ" від МЗС України Сервіс "ДРУГ" від МЗС України

МЗС України запустило новий сервіс для подорожуючих. Він дозволяє зручно отримати усю необхідну інформацію про країну подорожі, зокрема загальну інформацію, попередження про можливі стихійні лиха, існуючі обмеження, а також контактну інформацію про українські представництва.

Даний сервіс назвали "ДРУГ" - Добровільна Реєстрація Українських Громадян при подорожах за кордон.

Про запуск сервісу оголосив міністр закордонних справ Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter:

"Українці мають почуватися за кордоном комфортно.Для цього ми запустили ДРУГ–сервіс турботи про наших громадян.Моб додаток надасть стислу інформацію про країну подорожі,попередить про можливі стихійні лиха,при потребі надасть сприяння.Подорожуйте з ДРУГом:)". - написав він.

Сервіс «ДРУГ» доступний на будь-якому пристрої — у веб-версії на комп’ютері, смартфоні чи планшеті, а також в додатках для Android й iOS.

На основному сайті можна знайти перелік країн з розділенням по континентах із необхідними даними про кожну з них, а також карту посольств і консульств України в тій чи іншій країні.

Мобільний додаток системи покаже найближчі закордонні дипломатичні установи України при переході у розділ «Карта світу», а при їх виборі – усі необхідні координати. В той час як розділ «Країни» поінформує про особливості країни вашої подорожі, митні правила, культурні та релігійні особливості і безпекову обстановку у країні.