«Волонтерство як духовна потреба», - МІОК запрошує на захід, присвячений покликанню людини творити добро

Понеділок, 12 березня 2018 09:21 Автор  МІОК
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Захід МІОК «Волонтерство як духовна потреба» Захід МІОК «Волонтерство як духовна потреба»

Національний університет «Львівська політехніка» Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошують на захід, присвячений покликанню людини творити добро «Волонтерство як духовна потреба».

Напередодні найбільшого християнського свята, під час Великого посту, коли особливо актуальною є тема милосердя і любові до ближнього, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою проводить зустріч, яка зруйнує стереотипи про розчарування та зневіру.

Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою, про важливість заходу: «Треба себе запитати: «А чи я зробив стільки добра, скільки я міг зробити?». «Ціль свободи є робити добро», – вчив нас Блаженніший Любомир. «Творіть добро!» – закликає Блаженніший Святослав. На щастя, маємо тисячі і тисячі людей в Україні і поза нею, які відчувають духовну потребу допомагати, підтримувати, жертвувати. Їх тисячі. Ними багатий український світ. Усюди, де є українець у світі, є добра воля творити добро для ближнього, про яке говорять наші патріархи. Однією з таких подвижників є Анна Хранюк».

Анна Хранюк із Познані (Польща) – українка за походженням, громадський діяч, яка тривалий час викладала українську мову в Познанському університеті, а зараз активно займається волонтерською діяльністю, підтримуючи сім’ї героїв Небесної Сотні, учасників АТО, постраждалих у війні з Росією.

Волонтерство стало справою честі і духовною потребою не лише для Анни, але й для тисяч людей, про що розповідатимуть на події громадські діячі, волонтери, представники церкви з України та з-за кордону.

До присутніх звернеться авторка поезії «Мамо, не плач» Оксана Максимишин-Корабель із Португалії.

Місце проведення:

 

Дата і час:

Організатор:

ауд. 204 головного корпусу (ІІ поверх)

НУ «Львівська політехніка», вул. С. Бандери, 12, м. Львів, Україна

14 березня 2018 р. о 14.00 год.

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою

Вхід вільний

За додатковою інформацією просимо звертатися:

тел. (+380) 258-01-51; чи на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.