Українська діаспора США продовжує допомагати родинам із зони АТО та наближує перемогу над агресором

П'ятниця, 30 березня 2018 11:38 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1500 родин із зони АТО отримали гуманітарну допомогу від української діаспори в США. Продуктові набори від українців США, були передані дітям Донбасу, що постраждали від збройного конфлікту.

 "На Донеччині допомогу отримали понад 1500 родин з прифронтових Мар'їнки, Красногорівки, Гранітного, Миронівського та Новолуганського. Українці у США вирішили підтримати дітей Донбасу. Через океан гуманітарний вантаж був доставлений в Україну", - йдеться у повідомленні Головного управління Нацполіції Донецької області.

Поліцейські вручили продуктові набори батькам учнів з 1 по 11 класи. У першу чергу допомогу отримали родини, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Як зазначають у поліції, гуманітарна місія вкотре довела, що Україна єдина, навіть якщо її громадян розділяє океан.

 

 

Разом з тим, українці з міста Сакраменто, штат Каліфорнія, США, придбали складний оптичний прилад спостереження для українських снайперів. Організували збір коштів відомі українські волонтери Тарас та Юрій Дроф’яки.

"Цей дорогий і високоточний прилад дозволяє бачити пересування ворога навіть в сутінках і на значних відстанях. За його допомогою наші військові зможуть краще бачити всі дії ворога, а отже дієвіше організовувати протидію ворожим диверсійним групам", - йдеться в повідомленні міністерства оборони України.