Американська українка допомагатиме сільським жінкам в Україні. Відео

Вівторок, 03 квітня 2018 12:13 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Ms. Kaptur Ms. Kaptur

Українські жінки, які працюють на присадибних ділянках, годують Україну, а можуть годувати увесь світ, якщо їм допомогти. У цьому переконана американська конгресвумен Марсі Каптур, яка представила днями в Україні проект "Зерна Надії".

Про це повідомляє Голос Америки.

 

 

Під час нещодавного візиту до Житомира Марсі Каптур розповіла про своє знайомство з Україною, попередні візити і враження, про підтримку жінок-аграріїв та сімейного бізнесу в селах, а ще про історії українців, які свого часу емігрували у пошуках кращого життя, але так вже й не повернулися у рідні краї. 

Крім цього, Конгресвумен привезла із собою горщик з молодим стеблом щавлю та передала його ректору Житомирського національного агроекологічного університету Олегу Скидану, наголошуючи, що саме цю рослину взяли свого часу українці з собою і вирощували на своїх земельних ділянках у Канаді та США.

До слова,  Конгресвумен    також є автором законопроекту H.R.5859 «Про введення санкцій стосовно Російської Федерації з метою забезпечення додаткової допомоги Україні, а також для інших цілей».        

228px Marcy Kaptur official photo portrait color 1

Марсія Керолайн «Марсі» Каптур 

(англ. Marcia Carolyn «Marcy» Kaptur) - американська політична діячка українського походження.