У Києві відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори під гаслом «Українці світу – для України»

Четвер, 26 квітня 2018 07:37 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
І Бізнес-форум української діаспори І Бізнес-форум української діаспори Фото - ТПП України

17–18 травня 2018 року в ТПП України під гаслом «Українці світу – для України» відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори «Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір».

 

Програмою Форуму передбачена участь керівників і представників органів державної влади України, неурядових організацій, дипломатичних установ, а також представників українського бізнесу за кордоном.

В ході заходу планується обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.

Реєстрація учасників Форуму здійснюється на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua) за посиланням: https://ucci.org.ua/…/drugii-mizhnarodnii-forum-ukrayinskoy….

З питань стосовно програми заходу звертатись за тел.: +38 (044) 461-98-07 або на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Особа, відповідальна за організацію перебування учасників Форуму: Ольга Колесник, тел.: +38 098 927 35 91, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..