Українська молодь діаспори у Києві встановила рекорд України та обрала нового Президента

Понеділок, 03 вересня 2018 10:51 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Форум української молоді діаспори "Київ 2018" завершився встановленням рекорду України, учасники, які приїхали з 27 країн світу, запустили в небо 1000 синьо-жовтих кульок з побажаннями миру в Україні.

 

"Сьогодні всі організатори спільно з учасниками Форуму, які приїхали в Україну з 27 країн світу, запустили в небо 1000 кульок з найкращими побажаннями до всіх українців. Кожен гість Форуму мав змогу написати побажання на білому ангелі, прикріпити його до кульки і запустити в небо", - розповіла радник президена СКУМО Анна Крисюк.

Крім того, у рамках форуму під час ярмарку організацій відбулося офіційне підписання меморандуму між громадськими організаціями України та світу.

Також на цьогорічному форумі було обрано нового Президента і членів Президії СКУМО.

"Вітаємо всіх учасників Конгресу з обранням нового Президента. Сьогодні, одноголосно всі члени Президії Світового конгресу українських молодіжних організацій підтримали кандидатуру першого заступника президента СКУМО, голови асоціації української молоді в Молдові "Згода" - Лекарцева Дмитра", - повідомив екс-президент СКУМО Мирослав Гочак.