Відійшла у вічність видатна активістка Раїса Панасюк

Вівторок, 18 вересня 2018 07:43 Автор  Ніна Петриківська
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Раїса Панасюк Раїса Панасюк

Відійшла у вічність урядова уповноважена у справах осіб з інвалідністю, громадська активістка Раїса Панасюк.

Вчора, 17 вересня, після тривалої тяжкої хвороби пішла з життя видатна вінничанка, почесна громадянка міста та Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк. Раїса Панасюк останнім часом боролася з тяжкою онкологічною хворобою. Відомо, що останні години свого життя активістка перебувала в комі.

Раїса Панасюк відома всій країні своєю безкомпромісною боротьбою за права людей з інвалідністю. Переважним чином саме завдяки її зусиллям, Вінниця стала одним з найкомфортніших міст для людей з інвалідністю. Вона поширила практику створення безбар’єрного середовища на всю країну.

Вона реалізувала ряд проектів щодо підтримки та адаптації осіб з інвалідністю. Очолювала Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія". Розпорядженням КабМіну Раїсу Панасюк призначено Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю. У 2017р. їй присвоєно "Заслужений працівник соціальної сфери України".

Нещодавно німецьке видання Deutsche Welle включило Раїсу Панасюк в перлік "Місцевих героїв" України в рамках одноіменного спецпроекту.

21462520 1851302971561586 4167863810222346005 n1

«Вдячний долі за те, що зустрів тебе на своєму шляху. Ми могли б ще багато зробити разом добрих справ. Але... Світла пам'ять. Це велика втрата для всіх, хто тебе знав», — написав прем’єр у Facebook.

Редакція порталу української діаспори "Стожари" висловлює співчуття рідним та близьким видатної українки!