Сьогодні у Києві стартує - Форум «Україна і світ: діалог через молодь»

Понеділок, 19 листопада 2018 08:42 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні, 19 листопада 2018 року в м. Києві стартує Форум «Україна і світ: діалог через молодь».

У дискусіях форуму візьмуть участь лідери державного, приватного та громадського секторів, а також 140 учасників, серед яких активна українська молодь із 18 областей України та молодь діаспори з 21 країни світу (Білорусь, Грузія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Латвія, Литва, Ліван, Македонія, Молдова, Німеччина, Польща, Румунія, Російська Федерація, Сербія, Словаччина, Угорщина, Чехія, Франція).

Цим Форумом також розпочинається проект «Українська політика та ЗМІ очима молоді», під час якого з 19 по 26 листопада понад 50 молодих людей із України та діаспори стажуватимуться в органах законодавчої і виконавчої влади та засобах масової інформації України.

Метою заходу є консолідація зусиль з метою формування позитивного іміджу України у світі, а також активізація участі молоді у громадському та суспільно-політичному житті України.

Захід відбуватиметься в приміщенні іHub (вул. Хрещатик, 10) та триватиме з 14.00 до 18.00 год.

Форум ініційований Міністерством молоді та спорту України спільно зі Світовим конгресом українських молодіжних організацій, за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – діаспора», Міністерства інформаційної політики України, Київської обласної держадміністрації, Київського молодіжного центру.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше на порталі української діаспори "Стожари", з 19 по 26 листопада в Україні вдруге відбуватиметься Міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді», під час якої молодь, що мешкає в Україні, та українська молодь діаспори матиме можливість пройти стажування в органах влади та засобах масової інформації.

Метою заходу є:

- активізація участі молодих людей у громадському та суспільно-політичному житті України;

- консолідація зусиль української молоді з метою формування позитивного іміджу України у світі як інтелектуальної, духовної, творчої та інноваційної держави;

- активізація участі молодіжних громадських організацій закордонних українців у реалізації ініціатив в Україні;

- напрацювання спільних освітніх, культурних, інноваційних проектів з метою їх подальшої реалізації у регіонах України та іноземних державах.

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно зі Світовим конгресом українських молодіжних організацій, Міністерством інформаційної політики України, Міжфракційним депутатським об’єднанням «Співпраця: Україна – діаспора», Київською обласною державною адміністрацією.

Кількість учасників – 54, з них:

19 учасників – представники молоді з різних регіонів України (Волинська, Вінницька, Житомирська, Донецька, Дніпропетровська, Київська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська, Харківська, Херсонська області та м. Київ);

35 учасників українська молодь діаспори, яка проживає у 21 країні світу (Білорусь, Грузія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Латвія, Литва, Ліван, Македонія, Молдова, Німеччина, Польща, Румунія, Російська Федерація, Сербія, Словаччина, Угорщина, Чехія, Франція).

У рамках заходу учасники:

- візьмуть участь у Форумі «Україна і світ: діалог через молодь» (загальна кількість учасників – понад 100 молодих людей із різних регіонів України);

- матимуть зустрічі з керівництвом держави, очільниками органів влади різних рівнів;

- пройдуть стажування у Верховній Раді України, працюватимуть у комітетах Верховної Ради України;

- познайомляться з роботою телеканалів «UA|TV», «5 канал», інформаційного агентства «Укрінформ»;

- ушанують пам'ять Героїв Небесної сотні з нагоди відзначення в Україні Дня гідності та свободи, візьмуть участь у заходах у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні;

матимуть екскурсію патріотичними та історичними місцями Києва, екскурсію Верховною Радою України;

-матимуть лекції та бесіди на тематику цінностей та реформ від провідних спікерів;

- напрацюють спільні освітні, культурні, інноваційні проекти з метою їх подальшої реалізації у своїх регіонах та країнах.