Маленькою принцесою Всесвіту «Little Miss World» стала 7-річна українка

Середа, 23 жовтня 2013 08:03 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Анастасія ЛитвинчукПринцеса Всесвіту «Little Miss World» – з таким званням повернулася з конкурсу краси з Туреччини маленька полтавчанка Анастасія Литвинчук.

Утім із цього конкурсу дівчинка повернулася не з однією короною. Вона ще й стала володаркою звання «Best of the Best». 

Звання, розповідає семирічна красуня, далося нелегко. За нього змагалися понад шістдесят дівчаток з різних країн світу.

Заради перемоги Насті довелося добре попрацювати. На подіумі вона вже п’ять років! Вже у рік малеча крокувала подіумом і здобула першу перемогу в конкурсі «Різдвяний янгол». 

За тендітними плечима маленької красуні вже понад 2 десятки конкурсів краси. Щоразу її артистизм, уміння тримати себе на сцені не залишалися непоміченими. Про це свідчать десятки дипломів, відзнак та корон. Її кімнату прикрашає велика кількість нагород, стрічок і грамот. Настя зізнається – дуже допомагає мама, яка придумує цікаві костюми.

Для того, щоб потрапити на Всесвітній рівень конкурсу, потрібно спочатку пройти регіональний відбір, потім Всеукраїнський, світовий, а потім уже можна брати участь у Всесвітньому. – розповідає мама Анастасії Тетяна Литвинчук.

Сам конкурс був розподілений на 3 етапи. Перший - конкурс домашніх завднь. Оцінювався талант дитини. Вони дивляться на неї: хтось танцює, хтось співає, різні в нас були номери.

Членам журі, які оцінювали конкурс, довелося нелегко, адже усі учасники мали приблизно однаковий рівень підготовки. Другим етапом цього змагання став півфінал. А от третій день конкурсу приніс юній полтавці одразу дві перемоги. Окрім титулу Міні-міс світу, Анастасія Литвинчук отримала й звання кращої з кращих.

Третій день, фінальний конкурсний день, коли обиралася «Best of the Best» серед усіх учасників різних вікових категорій. Серед діток було 2 корони. Одна приїхала до Полтави, інша поїхала до Сибіру.

Україна, Арменія, Росія

Україна, Арменія, Росія.

В подальшому дівчинка планує підкорити ще не один конкурс, адже для цього в неї є все: впевненість у своїх силах та підтримка найрідніших людей.

{soccomments}