Українські колядки у виконанні іноземних студентів-медиків підкорюють соцмережі

П'ятниця, 28 грудня 2018 08:02 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українські колядки у виконанні іноземних студентів-медиків підкорюють соцмережі Фото -ТДМУ

Викладачі підготовчого відділення Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського завжди знаходять цікаві форми та методи вивчення української мови іноземцями. Таким чином вони стимулюють їх бажання швидше і краще опановувати нашу мову. Нещодавно одним з етапів навчального процесу та ознайомлення з українськими традиціями стало вивчення колядки та віншувань слухачами підготовчого відділення.

Загалом було залучено 20 молодих людей з Зімбабве, Гани, Еквадору, Єгипту, Руанди, Конго, Індії, Нігерії, Пакистану, ПАР, - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на офіційну сторінку університету.

Більшість з них з задоволенням одягли вишиванки, які їм принесли викладачі української мови підготовчого відділення. Одна з вишиванок стала подарунком для студента від його сестри на день народження, який він святкував нещодавно. Обоє навчаються зараз разом у групі. У такий спосіб дівчина захотіла зробити своєму брату український подарунок.

Викладачі і студенти намагалися відтворити колорит Різдвяного дійства. Була обрана колядка «Добрий вечір тобі», оскільки вона є доволі популярною. Окрім того, молоді люди з легкістю запам’ятали мелодію і слова. Підготовка тривала упродовж п’яти днів. Щоденно після занять студенти відшліфоували свої вокальні можливості і знання української мови.

Зазначимо, що більшість слухачів підготовчого відділення лише другий місяць як вчить українську мову, а дехто розпочав навчання лише тиждень тому. Та всі вони надзвичайно талановиті і дуже здібні до музики, тому їм все вдалося. А ще віри в себе додавала підтримка викладачів.