Українців все частіше затримують у країнах ЄС через підроблені документи, - Павло Клімкін

П'ятниця, 29 березня 2019 08:59 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українські консули дедалі частіше повідомляють про затримання українців у країнах ЄС через підроблені документи.

Про це у своєму Facebook написав міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін.

"Наші консули дедалі частіше повідомляють про затримання українців у країнах ЄС через підроблені документи, за якими наші співгромадяни влаштовуються на роботу в Євросоюзі. Дипустанови України роблять все від себе залежне для захисту прав українців за кордоном, але якщо людина порушила закон, то має понести за це покарання", - пише міністр.

Українців, які все ж вирішили виїхати за кордон, Клімкін закликає: "Не будьте занадто довірливими. Не купуйте "липові" паспорти. Витратьте більше часу та зусиль і зробіть усе в законний спосіб. Стати жертвою шахраїв, які наживаються на людських долях, дуже легко".

Клімкін зауважив, що правоохоронці країн ЄС часто бачать таку підробку відразу, "неозброєним оком", тому проблеми виникнуть при першому ж контакті з офіційними органами іноземної держави.

"Підробка паспортних документів — важкий злочин, намагатися працювати з підробленими документами значно небезпечніше і гірше, ніж перебувати за кордоном взагалі без будь-яких документів", - застеріг міністр.

Він додав, що іноді така помилка може обернутися зламаною долею, тож слід бути свідомими і обачними і не створювати собі проблем..

Я не втомлююсь повторювати, для нас дипломатів найвищий пріоритет - це люди.