Українка з Нідерландів відроджує рідне село на Харківщині

Понеділок, 08 квітня 2019 11:35 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українка з нашої української діаспори Нідерландів повертає до життя рідне село на Харківщині

«Сюжет про українку з нашої української діаспори Нідерландів. Ганна завжди була активна тут і ніколи не була байдужа до долі рідної країни. Вона повернулася з Нідерландів в Україну, щоб вдихнути життя в маленьке село на Харківщині. Бажаємо успіху в усіх її справах і завжди раді вітати в Нідерландах!», - йдеться у повідомленні «Українці в Нідерландах» у Facebook.

У сюжеті каналу ZAG  розповідається, як еко-волонтер з української діаспори Нідерландів стала сільським головою рідного села на Харківщині.

cd07d893db2a1Геращенко Ганна Юріївна тривалий час жила з родиною в Нідерландах, але вирішила повернутися додому. «Мені здалося, що я можу набагато більше зробити для тієї країни, яку вважаю своєю рідною. Яку люблю від усього серця», - розповіла Ганна.

У 15 році Ганну вибрали головою 5 навколишніх селищ. З тих пір у селах змінілося чимало. Завдяки Ганні у селі провели світло на головній вулиці, встановили зупинки громадського транспорту, побудували дитячі майданчики, відкрили гурток робототехніки, зробили спортивний зал для занять боротьбою і заснували хор.

«Раніше нічого не було. Зараз молодшому поколінню є куди піти», - каже місцевий житель.

У планах Ганни – зробити зону для відпочинку, побудувати амбулаторію і центр допомоги жінкам.

«Щасливе життя – це те, що ми можемо створити. Тут є дуже класні, дуже потужні люди, у нас є ресурси, у нас чудова країна», - переконана Анна Геращенко.