Україна є прикладом для всіх пострадянських країн, – Христя Фріланд

Середа, 08 травня 2019 11:40 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У середу, 8 травня, у Києві відбулась зустріч новообраного президента України Володимира Зеленського та міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд. 

Про це повідомляє прес-служба політика.

23305544545511Під час перемовин вони обговорили низку важливих питань. Найважливіші серед них – боротьба з корупцією та врегулювання конфлікту на сході України. 

Новообраний президент пояснив, що хоче не говорити про боротьбу з корупцією, а досягти перемоги над нею.
За словами Зеленського, для цього його команда робитиме так, щоб громадяни якомога менше контактували з чиновниками. "Наша мета – це держава у смартфоні", – переконаний він.
 

 Христя Фріланд  зазначила, що в деяких напрямах нині Канада може брати приклад з України. При цьому вона схвально відзначила  запроваджену в нашій країні систему електронних декларацій.

Міністр також зауважила, що сучасним політикам дуже важливо слухати своїх громадян. Вона запевнила, що Зеленський може розраховувати на підтримку Канади на міжнародній арені.

“Важливо, що за вас проголосувала вся Україна. Демократична держава, де є успішна економіка – це приклад для всіх країн пострадянського регіону, зокрема для росіян”, – акцентувала Христя Фріланд.

Зазначимо, що під час травневого візиту до України канадська міністр також має намір зустрітися з чинним президентом Петром Порошенком, прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, главою МЗС Павлом Клімкіним та спікером Верховної ради Андрієм Парубієм.