Українці Німеччини запрошують дітей захисників України на відпочинок. #ДваТижніБезВійни

Понеділок, 10 червня 2019 08:18 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Благодійний Фонд "Міжнародна Асоціація Підтримки України" та Українсько-німецьке об’єднання «Рейн-Дніпро» (Rhein-Dnipro Deutsch-Ukrainischer Verein) оголошують набір учасників великого дитячого реабілітаційного проекту #ДваТижніБезВійни у Німеччині

Про це повідомляється на сторінці благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» у Facebook.

Уже третій рік поспіль завдяки спільним зусиллям української громади Німеччини та волонтерів Міжнародної асоціації підтримки України (#МАПУ) здійснюється дивовижний мандрівний творчо-пізнавальний реабілітаційний проект «Два тижні без війни» для дітей наших героїчних захисників.

Цього року традиційно подорож до Німеччини розпочнеться зі Львова комфортабельним автобусом.

А місцем літнього табору стане красиве німецьке місто Кауб.

Під час проекту діти відвідають різні міста Німеччини - Франкфурт-на-Майні, Кобленц, Лімбург, пізнають їх найцікавіші історичні місця, зануряться в атмосферу стародавніх замків, гулятимуть парками, насолоджуватимуться краєвидами, розважатимуться на атракціонах. Щодня діти будуть поглинуті цікавою розвиваючою творчою програмою, відчуватимуть опіку і турботу досвідчених виховників-організаторів, піклування українських родин Німеччини, отримуватимуть заряд позитивних емоцій та незабутніх вражень.

То ж раді запросити до участі у проекті «Два тижні без війни» дітей - загиблих, безвісти зниклих, полонених, тяжкопоранених і багатодітних воїнів АТО/ООС з різних регіонів України, - віком від 12 до 15 років.

Для зарахування у групу учасників проекту необхідно:
1. Заповнити анкету (додаючи всі необхідні документи) до 1 липня 2019 року за посиланням: https://forms.gle/ZJmY19WeQTNBAtZH6
2. Підготувати дітьми ессе, малюнок та мотиваційний лист (але це вже після огляду анкет волонтерами МАПУ і визначення найбільш потребуючих дітей).

Затвердженим учасникам проекту потрібно:
1. Мати закордонні паспорти на момент відправлення.
2. Взяти у поїздку 20 євро для придбання вже у Німеччині для дитини страхівки, що покриває медичні витрати та цивільну відповідальність.
3. Сплатити на реалізацію проекту благодійну вкладку 1000грн., що будуть витрачені, зокрема для харчування дітей під час переїзду автобусом у Німеччину і назад, придбання матеріалів для творчості.
4. Приїхати у Львів, звідки буде вирушати автобус з групою учасників до Німеччини.
Виїзд у Німеччину зі Львова 17 серпня, повернення в Україну 29 серпня ц.р.