Українську молодь діаспори із різних куточків світу запрошують на форум української молоді «Хмельницький 2019»

П'ятниця, 02 серпня 2019 06:08 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З 24 до 29 серпня місто Хмельницький збере представників української молоді діаспори та гостей із різних куточків світу на форум української молоді «Хмельницький 2019».

Під час заходу заплановано насичену та цікаву програму: флешмоби, нічні екскурсії з факелами, майстер-класи, тренінги, тематичні сесії, панельні дискусії, святкування Дня Незалежності, зустрічі й написання проектів. Цінувальники екстремального відпочинку зможуть взяти участь у проекті «Дністер – річка єднання». У рамках програми заплановані відвідини історичних місць, сплав на катамаранах річкою Дністер із Тернопільської області до міста Кам’янець-Подільський.

Участь у неофіційній програмі передбачена для представників української молоді діаспори віком від 18 до 35 років. Зареєструватися на форум «Хмельницький 2019» та для участі в проекті можна ТУТ.

Реєстрація відкрита до 10 серпня. Більше інформації дивіться ТУТ.

Питання що до програми Форуму органзатори просять надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.