Верховна Рада України призначила нового прем'єр-міністра та членів Кабміну

П'ятниця, 30 серпня 2019 09:01 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Верховна Рада 9 скликання на першому засіданні призначила нових міністрів в уряд прем‘єра Олексія Гончарука.

Верховна Рада "пакетним голосуванням" призначила членів Кабінету міністрів України. Голова ВР Дмитро Разумков зазначив, що призначення відбувається відповідно до списку, озвученого прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком. За це рішення проголосував 281 народний депутат, 26 – проти із 395, зареєстрованих у сесійній залі.

Таким чином на посаду віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції призначено Дмитра Кулебу, на посаду віце-прем'єра - міністра цифрової трансформації - Михайла Федорова, на посаду міністра Кабінету міністрів - Дмитра Дубілета.

Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства став Тимофій Милованов, міністром юстиції - Денис Малюська, міністром фінансів - Оксана Маркарова.

Міністром енергетики та захисту довкілля призначено Олексія Оржеля, міністром інфраструктури - Владислава Криклія, міністром розвитку громад та територій України - Альону Бабак.

Міністром освіти і науки стала Ганна Новосад, міністром охорони здоров’я - Зоряна Скалецька (Черненко), міністром культури, молоді і спорту - Володимир Бородянський.

Міністром соціальної політики призначено Юлію Соколовську, міністром внутрішніх справ - Арсена Авакова, міністром у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб - Оксану Коляду.

Раніше Верховна Рада за поданнями президента підтримала кандидатури Андрія Загороднюка на посаду міністра оборони, а також Вадима Пристайка на посаду міністра закордонних справ.

У новий уряд Верховна Рада призначила 17 осіб. Новий Кабмін складатиметься з 15 міністерств замість 19.