Обличчям «держави в смартфоні» стала українська студентка в Польщі

Середа, 27 листопада 2019 07:21 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
українська студентка Саша Ободянська стала обличчям «держави в смартфоні» українська студентка Саша Ободянська стала обличчям «держави в смартфоні»

У Міністерстві цифрової трансформації обрали майбутнє «обличчя» електронної держави, їм стала українська студентка Саша Ободянська, яка навчається в Польщі.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

«Найважчим було обрати 10 лідерів. Завантажили більш ніж 3 тисячі коментарів та передивились кожну фотографію… Переможця серед лідерів обирали усією командою та партнерами. Майже одноголосно обрали Олександру», — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що при виборі кандидатури враховували декілька факторів, зокрема, реальність фотографії та відповідність людині, яка її виклала, фото мало подобатись іншим користувачам та його відзначали. Крім того, людині на фото мало бути понад 18 років.

Незабаром обличчя Олександри  Ободянської розмістять на електронному посвідченні водія.

У міністерстві зауважили, що Олександра — громадянка України. У 2018 році вона отримала грант за міжнародною стипендіальною програмою International Scholarship Programme of WSB University та вирушила на навчання до Польщі. Дівчина поєднує модельну кар’єру з навчанням.