В Умані, на Черкащині побудують меморіальний комплекс “Маленький Єрусалим”

Неділя, 26 січня 2020 12:20 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у 2020 році розпочнуть будівництво двох меморіальних комплексів: “Бабин Яр” у Києві та “Маленький Єрусалим” в Умані.

Про ці проєкти глава держави розповів в інтерв’ю The Times of Israel, повідомляє «ЗІК».

Президент України Володимир Зеленський напередодні поїздки в Ізраїль на 75-річчя звільнення Освенцима розповів про ставлення українців до Голодомору, плани побудувати меморіал жертвам Голокосту у Києві, "Маленький Єрусалим" в Умані і закінчити бойові дії на Донбасі.

Зазначається, що на питання журналіста, як в Україні вшановують пам’ять жертв Голокосту, Зеленський зокрема відповів, що цьогоріч розпочнеться зведення меморіалів у Києві та Умані.

“У нас є проєкт в Умані, куди, як ви знаєте, багато євреїв з усього світу приїжджають, щоб вшанувати пам’ять відомих євреїв. У цьому місті ми починаємо будувати “Маленький Єрусалим”, – зазначив президент.

За його словами, в Умані побудують історичний музей, величезний парк, а також реконструюють синагогу. “Ми хочемо зробити маленьке автентичне місто. Тому назва “Маленький Єрусалим” має свою ідею”, – сказав Зеленський.