У Міжнародний день рідної мови, у Києві відбудеться форум «Мова об’єднує»

Четвер, 20 лютого 2020 08:44 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, у Києві відбудеться форум «Мова об’єднує», у якому візьмуть участь громадські активісти, експерти, представники влади та лідери думок. Вони розглянуть реальний стан виконання і факти порушення мовного закону в різних галузях.

Підчас форуму буде розглянуто реальний стан виконання і факти порушення мовного закону в різних галузях, про це порталу української діаспори "Стожари" повідомили організатори форуму.

Як повідомляється, форум відбудеться у Інформаційно-виставковому центрі Музей Майдану, Київ, Майдан Незалежності 18/2 (будинок профспілок).

До участь в роботі форуму і виступів запрошені Уповноважена з захисту державної мови Тетяна Монахова, міністри Володимир Бородянский та Ганна Новосад, голова комітету ВР з гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко, народні депутати України, члени Комісії зі стандартів державної мови та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Організатори форуму оприлюднять новий план дій з утвердження і захисту української мови.

На форумі також виступлять публіцист Віталій Портников, режисер Ахтем Сеітаблаєв, народний артист України Тарас Компаніченко, співачка й телеведуча Анжеліка Рудницька, соціолінгвістка Лариса Масенко, правозахисниця Олександра Матвійчук, представники Реанімаційного пакету реформ, ініціатив «Відсіч», «Простір свободи», «Не будь байдужим!», «И так поймут» та ін., Безкоштовних курсів української мови.

Організатор форуму – громадянська спільнота «Мова об’єднує».