Діаспора представила Україну на гастрономічному фестивалі в Мексиці

Понеділок, 03 квітня 2017 17:49 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська громада з Гвадалахари вже вдруге представила українську культуру на щорічному Гастрономічному фестивалі народів світу "Ферія-2017" в Мексиці.

В цьому році українці пригощали гостей фестивалю традиційними стравами в "колибі", розповідали про українську культуру та історію. Фотографували на фоні фестивального "символу" – величезного прибраного в українські рушники, квіти та глечики воза, повідомляє Олена Клопота у групі "Українці в Гвадалахарі (Халіско)".

Всюди лунала музика "Океану Ельзи", а під час поїдання вареників гості передивлялися відео про Україну. Новинка цього сезону – величезна імпровізована вишиванка, на якій гості фестивалю замість червоного стібка наклеювали стікери з побажаннями Україні.

Найяскравішим моментом стала презентація України на сцені. Стандартний вихід представників країн в національних костюмах хореограф пані Катерина перетворила на справжнє дійство: і хлопці, і дівчата не виходили, а витанцьовували на сцену. Після показу національних костюмів Україна презентувала запальний народний танець.

Українці вже вдруге отримали дуже позитивні відгуки щодо організації стенду і проведення заходу, а гості та інші учасники називали його найкращим в цьому році.