Версія для друку

У резиденції Посла України у Німеччині відбулося урочисте Пасхальне прийняття

Неділя, 09 квітня 2017 07:40 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Постійно спілкуючись у Берліні з колегами із дипкорпусу, німецькими урядовцями, журналістами, митцями і простими людьми не раз гірко переконувалася у тому, наскільки мало їм відомо про Україну, нашу історію, культурні традиції, мистецькі надбання, - повідомляє на своїй сторінці у facebook дружина Посла України в Берліні, пані Світлана Мельник.

Саме це спонукало до організації Пасхального прийняття, щоб донести до іноземних VIP-гостей самобутні Великодні звичаї, представити яскраві елементи вітчизняної культури.

Понад два місяці тривала насичена, вкрай інтенсивна підготовка до цього неординарного івенту.

І от накінець 6 квітня у резиденції Посла України у Німеччині відбулося урочисте Пасхальне прийняття.

У дружньому колі зібрались дружини послів США, Бельгії, Ірландії, Люксембургу, Ізраїлю, Мальти, Ірану, Туреччини, Чорногорії, Боснії і Герцеговини, Молдови, Киргизстану, Єгипту, Монголії, Малазії та інших країн, дружини ключових дипломатів МЗС ФРН.

До нас також приєдналися Президент і Віце-президент Жіночого дипломатичного клубу, Голова Спілки художників ФРН, журналісти провідних німецьких ЗМІ, зокрема найпопулярнішого у Сх.Німеччині глянецевого журналу "SUPERillu" та столичної газети "Berliner Morgenpost".

Серед особливих гостей мали честь вітати світську знаменитість - Її Високість Принцесу Ліхтенштейнську Флорентіне.

Своєю участю Посольство підтримала зіркова німецька дизайнерка з українським корінням Єва Герцог, непересічний вітчизняний художник Катерина Омельчук, а також наші фантастичні журналістки Наталія Фібріг (1+1) та Ольга Котлицкая (Bei uns in Bayern).

Створити особливу передпасхальну атмосферу і гідно представити наші традиції ми ніколи б не змогли без головних учасників свята - надзвичайно талановитих українських митців:

блискучої бандуристки, солістки Берлінського оперного театру Komische Oper Ольги Каспрук,

неймовірно креативної писанкарки Надії Галабурдa, яка спеціально приїхала із Мюнхена, та неповторно-чарівної американсько-української художниці Олі Рондяк, яка прилетіла із сім'єю із Києва.

Але наші митці заслуговують окремої розповіді, тому про них напишу більш детально пізніше.

Завдяки цій творчій синергії під час 3-годинного прийняття панував надзвичайно піднесений настрій, вирували позитивні емоції, а наші гості довго не хотіли розходитися.

Останнє редагування Неділя, 09 квітня 2017 07:53